Kuruluş

3 Mart 2016 yılında kurulmuş olan firmamız ilk üretimi olan kapı kanat profili ile ticaretine başlayarak zamanla model ve renk çeşitlerini artırmış olup, çelik kapı piyasasına giriş yapmış bulunmaktayız.

Bugün Kayseri 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini gösteren firmamız modern üretim teknolojisi ile tesisimizde yıllık 60.000 takım alüminyum çelik kapı kanat profili üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca bünyemizde ticaretini yapmış olduğumuz çelik kapı üretim piyasasında kullanılmak üzere yardımcı malzeme olarak kilit , menteşe, kapı kolları , fitil çeşitlerine ait gruplar ile birlikte yapıştırıcı grubu da işletmemiz bünyesinde bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini, ekip çalışmasını ve takım ruhunu ön plana çıkarmak, performanslarını arttırmak çağdaş ölçütlerde herkesi eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir..

Çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini, ekip çalışmasını ve takım ruhunu ön plana çıkarmak, performanslarını arttırmak çağdaş ölçütlerde herkesi eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir..

İş Güvenliği ve Çevre Politikamız

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizi uygulamak ve sürekli iyileştirmek,
  • İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ile idari düzenlemelere uymak, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak,
  • İş kazaları ile meslek hastalıklarını önlemek,
  • Çevre mevzuatı, idari düzenlemeler ve sektörel yükümlülüklere uymak, doğal kaynakların verimli kullanımını sağlamak, çevrenin korunmasına özen göstermek,
  • Atıkların kaynağında azaltılması ve ayrılarak maksimum geri dönüşümünü sağlamak,
  • Faaliyetlerimizin çevreye ve insan sağlığına olan etkilerini kontrol altında tutmak,
  • Yeni yatırım ve projelerde çevre ve iş sağlığı güvenliği faktörünü göz önünde bulundurmak,
  • İş sağlığı ve güvenliği ve çevre konusunda çalışanlarımızı bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve motivasyonunu sağlamak

Tanıtım Filmimiz

Güven Önemlidir

Cengiz SEDA Alüminyum SAN. TİC. LTTD. ŞTİ. olarak itinayla bitmiş ürüne giden yolculuğun her aşamasın, kalitesiyle güven veriyor.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile, sektörün önde gelen firmalarına çözümler sunarak, uluslararası geçerli belge ve sertifikalarla işletmemize büyütmek.

Deneyim ve Teknoloji

Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek çelik kapı sektöründe gerekse alüminyum sektöründe gerekse alüminyum sektöründe yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgahlarını büyük bir ustalıkla kullanılan bir ekibe sahiptir.